Roboty koszące

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak bardzo angażuje Cię obsługa trawnika w twoim ogrodzie? Ile twojego cennego czasu przeznaczonego na odpoczynek pochłania cotygodniowe koszenie trawy? Jak uciążliwe dla twojej rodziny i sąsiadów może być sobotnie koszenie trawnika przez Ciebie ze względu na hałas i emisję spalin (w przypadku kosiarki spalinowej)? I w dodatku te wory ze skoszoną, fermentującą trawą, z którymi nie wiadomo co zrobić.
Marzy Ci się perfekcyjny trawnik o jednolitej, miękkiej murawie w kolorze soczystej zieleni, wolny od chwastów i w dodatku praktycznie bezobsługowy?
Pomyśl o zakupie robota koszącego, który wyzwoli Cię od bycia zakładnikiem własnego trawnika i codziennie w nocy będzie za Ciebie mozolnie kosił trawę – szybko, cicho, dyskretnie i dokładnie.

Nasza firma jest lokalnym dystrybutorem akumulatorowych robotów koszących AMBROGIO produkcji włoskiej firmy ZCS – światowego prekursora i lidera w tej dziedzinie.
Dobór właściwego modelu jest złożoną procedurą i zależy nie tylko od powierzchni trawnika ale również od wielu innych parametrów takich jak jego spadek, kształt, rodzaj roślinności w jego obrębie, gatunek trawy, etc.
Dlatego też w naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli posiadających zróżnicowane konfiguracje: od najprostszych i ekonomicznych do urządzeń bardzo zaawansowanych technologicznie posiadających GPS, kontrolowanych za pomocą aplikacji na smartfona i współpracujących z wieloma platformami inteligentnych domów.  Szeroka gama dostępnych modeli umożliwia dobranie właściwego urządzenia do obsługi każdego trawnika i na każdą kieszeń.
Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną wizytę specjalisty w twoim ogrodzie połączoną z prezentacją reprezentatywnego modelu robota koszącego.