Klient profesjonalny

Oszczędzaj z każdą transakcją!

Jeśli prowadzisz biznes ogrodniczy lub pracujesz jako architekt krajobrazu, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Dołącz do grona naszych stałych klientów i zyskaj  rabaty na każdy kolejny zakup roślin.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które zajmują się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Współpracujemy z profesjonalistami, którzy chcą zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania i materiały, aby stworzyć piękne i funkcjonalne ogrody. Dzięki naszej szerokiej ofercie roślin, narzędzi ogrodniczych i nawozów, nasi klienci mogą wybierać spośród wielu różnych opcji, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

W ramach naszego programu lojalnościowego oferujemy nie tylko korzyści finansowe, ale także fachową pomoc naszych specjalistów i dostęp do najnowszych trendów w ogrodnictwie. Nasze usługi są indywidualnie dostosowywane do potrzeb każdego klienta, aby zagwarantować im jak najlepsze doświadczenie zakupowe i fachowe doradztwo.

Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają wysoką jakość naszych produktów oraz indywidualne podejście do ich potrzeb. Dołącz do nich i zacznij korzystać z naszego programu lojalnościowego już teraz, aby oszczędzać na każdym zakupie i mieć pewność, że Twoje ogrody zawsze będą piękne i zadbane.

Dołącz do profesjonalistów

Uzupełnij formularz, a otrzymasz dostęp do aktualnych stanów magazynowych wraz z cennikiem.

    Wyślij wiadomość

    Masz Kartę stałego klienta zaloguj się i zobacz cennik

    Jesteś właścicielem firmy ogrodniczej zapytaj nas o kartę stałego klienta. Otrzymasz dostęp do specjalnej strefy, rabaty, pliki z asortymentem i cenami.

    Strefa dla profesjonalistów