Odkryj urodę roślin z naszej szkółki

Szukasz pięknych, zdrowych i trwałych roślin, które ożywią Twoje ogrody, balkony lub tarasy?
Znajdziesz je w naszej szkółce!

Klient detaliczny

  • Doradztwo w doborze roślin
  • Dostawa roślin
  • Instruktarz sadzenia i pielęgnacji roślin
  • Projektowanie ogrodów
  • Kursy i szkolenia

Usługi komercyjne

  • Zamówienia hurtowe
  • Projektowanie terenów
  • Utrzymanie zieleni
  • Dostawa
  • Doradztwo

Oferujemy szkółkarską produkcję roślin ozdobnych i owocowych

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym czy firmą usługową zajmującą się projektowaniem ogrodów, z nami znajdziesz idealne rośliny dla siebie.

U nas znajdziesz piękne, zdrowe i trwałe rośliny, które spełnią Twoje oczekiwania. Jako producent szkółkarski oferujemy bogaty wybór gatunków i odmian drzew, krzewów, pnączy oraz bylin, zarówno uprawianych w gruncie jak i w pojemnikach. Bez względu na to, czy jesteś indywidualnym klientem detalicznym czy firmą usługową zajmującą się projektowaniem ogrodów, u nas znajdziesz idealne rośliny dla siebie. Przekonaj się sam i zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Rośliny doniczkowe

Rośliny doniczkowe to doskonały sposób na udekorowanie domu. Są łatwe w uprawie, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza przyjemną atmosferę.

Drzewa owocowe

Drzewa owocowe to nie tylko piękne rośliny, ale również źródło pysznych owoców. Odpowiednio uprawiane, dostarczą nam jabłek, gruszek, moreli czy brzoskwiń.

Kwiaty balkonowe

Idealny sposób na udekorowanie balkonu czy tarasu. Można wybierać spośród wielu gatunków, które będą pięknie kwitły przez cały sezon.

Krzewy ozdobne

Doskonała osłona przed hałasem i zanieczyszczeniami. Wśród nich znajdziemy różne gatunki, od kolorowych róż po krzewy jaśminowe czy derenie.

Rośliny pnące

Rośliny pnące to piękne i praktyczne rozwiązanie do dekoracji ogrodu. Mogą służyć jako zielone ogrodzenia, ale również jako cień, który osłania przed słońcem.

Byliny ogrodowe

Mogą służyć jako dekoracja ogrodu, ale również jako elementy zapewniające bazy dla zwierząt i owadów.

Potrzebujesz ogrodnika? Zadzwoń: +48 12 285 84 44

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności

24 kwietnia, 2024

Odwieczny Dylemat Majówkowy: Brykiet czy Węgiel na Grilla?

Majówka to czas, gdy wiele osób decyduje się na pierwsze grillowanie sezonu. Jednak przed wyjściem na taras lub działkę, często pojawia się ten odwieczny dylemat – co lepsze do grilla:

24 kwietnia, 2024

Długa Majówka na Działce – Co Warto Zasadzić i Zrobić w Ogrodzie!

Majówka to czas, na który wiele osób czeka z utęsknieniem, zwłaszcza jeśli planują spędzić ją na swojej działce. Długie weekendy to doskonała okazja, aby wreszcie zabrać się za prace ogrodowe