Odkryj urodę roślin z naszej szkółki

Szukasz pięknych, zdrowych i trwałych roślin, które ożywią Twoje ogrody, balkony lub tarasy?
Znajdziesz je w naszej szkółce!

Klient detaliczny

  • Doradztwo w doborze roślin
  • Dostawa roślin
  • Instruktarz sadzenia i pielęgnacji roślin
  • Projektowanie ogrodów
  • Kursy i szkolenia

Usługi komercyjne

  • Zamówienia hurtowe
  • Projektowanie terenów
  • Utrzymanie zieleni
  • Dostawa
  • Doradztwo

Oferujemy szkółkarską produkcję roślin ozdobnych i owocowych

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym czy firmą usługową zajmującą się projektowaniem ogrodów, z nami znajdziesz idealne rośliny dla siebie.

U nas znajdziesz piękne, zdrowe i trwałe rośliny, które spełnią Twoje oczekiwania. Jako producent szkółkarski oferujemy bogaty wybór gatunków i odmian drzew, krzewów, pnączy oraz bylin, zarówno uprawianych w gruncie jak i w pojemnikach. Bez względu na to, czy jesteś indywidualnym klientem detalicznym czy firmą usługową zajmującą się projektowaniem ogrodów, u nas znajdziesz idealne rośliny dla siebie. Przekonaj się sam i zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Rośliny doniczkowe

Rośliny doniczkowe to doskonały sposób na udekorowanie domu. Są łatwe w uprawie, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza przyjemną atmosferę.

Drzewa owocowe

Drzewa owocowe to nie tylko piękne rośliny, ale również źródło pysznych owoców. Odpowiednio uprawiane, dostarczą nam jabłek, gruszek, moreli czy brzoskwiń.

Kwiaty balkonowe

Idealny sposób na udekorowanie balkonu czy tarasu. Można wybierać spośród wielu gatunków, które będą pięknie kwitły przez cały sezon.

Krzewy ozdobne

Doskonała osłona przed hałasem i zanieczyszczeniami. Wśród nich znajdziemy różne gatunki, od kolorowych róż po krzewy jaśminowe czy derenie.

Rośliny pnące

Rośliny pnące to piękne i praktyczne rozwiązanie do dekoracji ogrodu. Mogą służyć jako zielone ogrodzenia, ale również jako cień, który osłania przed słońcem.

Byliny ogrodowe

Mogą służyć jako dekoracja ogrodu, ale również jako elementy zapewniające bazy dla zwierząt i owadów.

Potrzebujesz ogrodnika? Zadzwoń: +48 12 285 84 44

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności

20 lutego, 2023

Kiedy sadzić pierwsze rośliny w ogrodzie

Sadzenie pierwszych roślin w ogrodzie może być ekscytującym doświadczeniem, szczególnie dla początkujących ogrodników. Ale kiedy najlepiej zacząć?  Wszystko zależy od rodzaju roślin, które chcesz zasadzić i warunków klimatycznych w twojej

18 lutego, 2023

Profesjonalna szkółka roślin. Czemu rośliny ze szkółki są lepsze niż z marketu?

Kupowanie roślin do ogrodu to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musisz podjąć jako ogrodnik. Istnieją różne źródła, z których możesz kupić rośliny, w tym sklepy ogrodnicze, supermarkety, targowiska i szkółki